Ulusal Kargo 0507 996 61 99

ECS Group’tan Bertrand Schmoll TIACA kuruluna katıldı

ileulusal

ECS Group’tan Bertrand Schmoll TIACA kuruluna katıldı

ECS Grup başkanı Bertrand Schmoll, Uluslararası Hava Kargo Birliği (TIACA) kuruluna seçildi ve onu ilk GSSA temsilcisi yaptı.

Yönetim ekibini büyütme planlarının bir parçası olarak geçen ay Singapur’daki bir TIACA yönetim kurulu toplantısına seçildi.Ulusal Kargo

ECS Grubuna 2000 yılında katıldığından beri Schmoll, ECS Grubuna, GSSA sektörünün ve faaliyetlerinin gelişimine büyük katkı sağlamıştır.

TIACA’nın başkanı ve Jan de Rijk Logistics’in CEO’su Sebastiaan Scholte şunları söylüyor: “TIACA, tedarik zincirinin tüm sektörlerini temsil eden tek organizasyondur ve tüm seslerin Kurulda duyulması önemlidir. Tüm hava kargo tedarik zincirini temsil ettiğimizden, bu kadar yüksek profilli bir GSSA’ya sahip olmak harika. ”

Schmoll, “Sebastiaan Scholte [TIACA Başkanı], Steven Polmans [TIACA Genel Başkan Yardımcısı] ve Vladimir Zubkov [TIACA Genel Sekreteri] başkanlığındaki TIACA’nın üstlendiği olağanüstü çalışma sayesinde, uygulamalarımız modernize edildi ve hava taşımacılığı daha çekici hale geliyor .

“Bu nedenle, sektöre verimlilik, modernizasyon ve birlik getirme arzusunu paylaştığım TIACA Yönetim Kuruluna atanmış olmak benim için onurdur.”

Ataması, TIACA’nın 19-21 Kasım’da Macaristan’ın Budapeşte kentinde gerçekleşen Yürütme Zirvesi için hazırlıkların devam etmesiyle geldi.

Yazar hakkında

ulusal administrator

Bir cevap yazın

Call Now Button
× How can I help you?