Ulusal Kargo 0507 996 61 99

Hakkımızda

Ulusal Uçak kargo kurulduğu 2010 yılından itibaren alanında uzman, güvenilir ve tecrübeli personeliyle yurtiçi ve yurtdışı’nda en saygın ve en güvenilir acenteleriyle profesyonel firmalara mailing projelerinde en kaliteli hizmeti verme çabası içerisindedir. Uçak kargo yurt içinde 81 vilayette kurumsal çözüm ortakları ve yurt dışında 240 ülkede acente ve broker ağıyla hizmet vermektedir.


Ulusal Uçak Kargo Misyonumuz gerek ülke içinde gerek ülke dışında edindiğimiz bilgi, birikim ve tecrübe ile profesyonel firmalara kargolama ve mailing projelerinde daha efektif, kaliteli çözüm ve müşteri odaklı iş gözümüzle herkesten daha hızlı, güvenilir ve elit bir hizmet verip, hizmet verdiğimiz her alan ve koşulda daima en iyi olmaktır. Bu misyon içerisinde Ulusal Uçak Kargo’ya katılan tüm personelimiz, kurumsal hedefimize giden yolda yetenek ve vizyonlarına güvenebileceğimiz aydın ve yetenekli kişiler arasından büyük bir dikkatle seçilmiştir. Uçak Kargo daima dürüst, sürekli olarak müşteri istek ve beklentilerinin ötesine geçmeye çalışan, takım ruhu ve disiplini içerisinde yaptığı işi sürekli sorgulayıp, geliştirmeye çalışan bir ekiple hizmetinizdedir.


Ulusal Uçak Kargo Müşterilerimiz ve yaptıkları gönderiler bizim için çok değerlidir. Bu önem ve hassasiyeti 1 gönderi yapan müşterimizde 1000 gönderi yapan müşterimize de aynı dikkat ve özen yansıtırız.Çağımızın getirdiği küresel ticari hayatta,tüm müşterilerimizin istek ve önerilerini karşılamaya yönelik ürün ve hizmetleri yaratmaya ve sunmaya devam ediyoruz.