Ulusal Kargo 0507 996 61 99

Ray Wood, Doncaster Sheffield’de kargoya yöneldi

ileulusal

Ray Wood, Doncaster Sheffield’de kargoya yöneldi

Doncaster Sheffield Airport, Ray Wood’u yük taşımacılığı müdürü olarak karşıladı ve onunla havayolu endüstrisinde 20 yıldan fazla hava kargo deneyimi yaşadı.

Kargo için bölgesel satış müdürü olduğu Virgin Atlantic’ten katıldı ve bundan önce IAG Cargo ve Lufthansa Cargo’da çalıştı.Ulusal Kargo

Wood, Nisan 2018’de şirket içi kargo operasyonlarını gerçekleştirdiğinden bu yana rekor bir yıl sonra% 42 büyüme ve yeni sözleşmelerle takıma katıldı.

Havaalanı, kapasitede dört kat artış sağlayan, 50.000 metrekarelik bir aktarma kulesi tesisini de içeren yeni altyapı ve tesisler gördü.

Doncaster Sheffield Airport’ta havacılık geliştirme direktörü Chris Harcombe şunları söylüyor: “Kargo işimiz uzun vadeli büyüme planımızın önemli bir parçası ve Ray’ın Kargo Başkanı olarak atanması bunu görüyor. Kargo işimizin ticari ve operasyonel gelişiminden sorumludur ve son yıllarda kaydettiğimiz mükemmel ilerlemeyi temel alacaktır. Onu uçağa bindirdiğimiz için çok heyecanlıyız ve zaten bilgi, deneyim ve ağından faydalanıyoruz. ”

DSA, 2018 / 19’da 18.000 tonla rekor hacimleri ele aldı ve havaalanının Masterplan’ı, 2022/23 tarihine kadar artan planlı yük trafiğini artırarak, mevcut ilişkileri geliştirerek ve müşteri tabanını büyüterek yılda 40.000 ton üretim yapmayı hedefliyor.

2012’den bu yana büyümek ve üretim planlanan ilk nakliye hizmetlerini 2017’de, haftada üç Boeing 747 ile birlikte İngiltere süpermarket ağı için bozulabilir taşımacılık, şimdi yaz sezonu için altıya çıkardı.

Wood, “kargo dostu bir havaalanı” olarak nitelendirdiği DSA’da rol almaktan “çok mutlu” olduğunu söyledi.

Dedi ki: “DSA, merkezi bir konumda bulunan ve lojistikte bölgesel güçleri olan otoyol ağına bağlı olan İngiltere’nin kargo ihtiyaçlarını desteklemek için iyi bir konumda bulunuyor. 7 gün 24 saat müsait olmamız durumunda slot sınırlamalarımız yoktur ve tam uzun süreli kullanım olanağı sunuyoruz. Küresel İnovasyon Koridoru içinde DSA’yı, multimodal lojistik tesisleri için 3 milyon metrekarelik geliştirme alanıyla, bizi çok cazip bir teklif haline getirecek önemli bir lojistik merkez olarak kurmak önemli bir potansiyel. ”

Yazar hakkında

ulusal administrator

Bir cevap yazın

Call Now Button
× How can I help you?