Ulusal Kargo 0507 996 61 99

SkyCell ve AFKLMP işbirliğini genişletiyor

ileulusal

SkyCell ve AFKLMP işbirliğini genişletiyor

SkyCell ve Air France KLM Martinair Cargo, eczacılık lojistiğinde mevcut ve gelecekteki işler üzerinde birlikte çalışmak üzere işbirliğini genişletecek.

Gönderinin yolculuğu boyunca şeffaflık, müşterilere gerçek zamanlı veri sunmak için iki şirketin yakın işbirliği içinde olduğu kilit noktalardan biridir.Ulusal Kargo

SkyCell CEO’su Richard Ettl şunları söylüyor

: “Air France KLM Martinair Cargo, hava taşımacılığı hizmetlerinde öncü ve geniş bir ağa sahip. Sıcaklığa duyarlı ürünlerin tedarik zincirinde ortak bir inovasyon vizyonuyla işbirliğimiz, tüketicilere güvenli ve sürdürülebilir bir hizmet garanti edilmesini sağlayacaktır. SkyCell’in veri odaklı yaklaşımıyla hizmetlerimizi daha da geliştireceğiz ”dedi.

Air France KLM Martinair Cargo’nun global lojistik lojistiği başkanı Enrica Calonghi şunları söylüyor: “Air France KLM Martinair Kargo Şeffaflık, Yenilik ve Bakım değerleri, SkyCell’in değerleriyle eşleşiyor: İkimiz de müşterilerimize en yüksek kalite standartlarını sağlamayı taahhüt ediyoruz. en şeffaf ve yenilikçi yol. SkyCell, ilaç taşımacılığı teknolojisindeki teknolojik yeniliklerden hareket ediyor ve bu yüzden birlikte çok yakın çalışmak istiyoruz. ”

İki şirket, ilaç şirketlerinin küresel ağdan faydalanmalarını sağlamak ve sıcaklık gezilerini ortadan kaldırmak amacıyla küresel AFKLMP ağında işbirliklerini sürdürmeyi dört gözle beklediklerini söylüyor.

Yazar hakkında

ulusal administrator

Bir cevap yazın

Call Now Button
× How can I help you?