Ulusal Kargo 0507 996 61 99

Unilode, AeroNet Hizmetlerinin varlıklarını satın aldı

ileulusal

Unilode, AeroNet Hizmetlerinin varlıklarını satın aldı

Unilode Aviation Solutions, Fransa’da faaliyet gösteren uzman bir ULD bakım ve onarım organizasyonu olan AeroNet Services’in varlıklarını satın aldı.

Dış kaynaklı ünite yük cihaz yönetimi ve onarım çözümleri sağlayıcısı, AeroNet’in Paris Charles de Gaulle ve Orly havaalanlarındaki onarım tesislerini devralacak ve AeroNet’in 31 personelini istihdam etmeye devam edecektir.Ulusal Kargo

Onarım merkezleri EASA ve FAA Part 145 sertifikalıdır ve havayolları, ULD üreticileri ve çözüm sağlayıcılar için ayda 1.000’in üzerinde konteyner, palet, toplayıcı, palet ağı ve at durak onarımları gerçekleştirir.

AeroNet’in grup CEO’su Dominique Coatmellec ve genel müdür Ludovic Coatmellec şöyle diyor:

“AeroNet Grubu, Fransa’daki üç Part 21 sertifikalı fabrikasında palet çitler gibi palet ağları, kayışlar ve hava kargo güvenlik çözümleri imalatının ana işine odaklanacak, Çin ve Birleşik Arap Emirlikleri, müşterilerinin sürdürülebilirlik çalışmalarını geliştirmek için polyester sarf malzemeleri için geri dönüşüm programını pazarlamaya başladı. ”

Unilode CEO’su Benoit Dumont şunları söylüyor: “AeroNet Hizmetleri, son birkaç yıl içinde yüksek kaliteli tamir standartlarını gösterirken, Unilode’nin ULD’lerini taşeron bir tamir ortağı olarak onardılar. AeroNet Services ekiplerini Unilode’a davet etmeyi ve işlerimizi Avrupa’nın en yoğun iki havalimanına uçan havayollarına sunulan ULD onarım hizmetleriyle büyütmeyi dört gözle bekliyoruz. ”

Yazar hakkında

ulusal administrator

Bir cevap yazın

Call Now Button
× How can I help you?